Καλές δουλειές, Στρατή!

Συζητήσεις σχετικές με την περιοχή της Γέρας.
Απάντηση
Στέλιος Ε. Παππάς
Συγγραφέας
Δημοσιεύσεις: 12127
Εγγραφή: Παρ Σεπ 11, 2009 10:16 am
Τοποθεσία: Παππάδος Γέρας

Καλές δουλειές, Στρατή!

Δημοσίευση από Στέλιος Ε. Παππάς »

     Η Συντακτική Ομάδα του «Βήματος» της Γέρας συγχαίρει, Θερμά, τον Ευστράτιο Ν. Αυγουστίδη
για τα εγκαίνια του φαρμακείου του στο Μεσαγρό και του εύχεται καλές δουλειές. Η προσθήκη ενός ακόμη φαρμακείου,
στα ήδη υπάρχοντα του τόπου μας, θα αναβαθμίσει και θα προσδώσει πληρότητα στη φαρμακευτική κάλυψη των πολιτών
της Γέρας.

      Επιπλέον, αποτελεί ελπιδοφόρο μήνυμα το γεγονός ότι ακόμη ένας νέος, αξιόλογος επιστήμονας έρχεται να εργαστεί και
να προσφέρει τις υπηρεσίες του στον τόπο του και ειδικά στον ευαίσθητο, αλλά και πολύπαθο τομέα της υγείας.

============================================================================================================================================

[align=center]Ευχαριστήριο[/align]

     Θα ήθελα να ευχαριστήσω τους συγγενείς και φίλους, που στο ξεκίνημα της επαγγελματικής μου σταδιοδρομίας
ήταν δίπλα μου, για να μου δώσουν τις ευχές και τις συμβουλές τους, οι οποίες θα είναι πολύτιμες για μένα στην
πορεία της καριέρας μου.

[align=center] Στρατής Νικ. Αυγουστίδης, Φαρμακοποιός, Μεσαγρός Γέρας[/align]

==================================================
''ΤΟ ΒΗΜΑ της Γέρας'', φ. 40ό, Σεπτεμβρίου 2012
Στέλιος Ε. Παππάς
ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΔΗΜ
Συγγραφέας
Δημοσιεύσεις: 175
Εγγραφή: Τρί Δεκ 20, 2011 9:49 am

Re: Καλές δουλειές, Στρατή!

Δημοσίευση από ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΔΗΜ »

Εύχωμε νά έχεις πάντα δουλιές ,καί νά προσφέρης τίς καλές 'υπηρεσίες ,γιά τό καλό τού Μεσαγρού καί 'ολης τής Γέρας.
Απάντηση